Wirtschaftsstandort Ukraine PDF

З інформацією щодо wirtschaftsstandort Ukraine PDF торговельних партнерів можна познайомитися? Державний міністр економіки, інфраструктури, транспорту та технологій Вільної землі Баварія  Мартін Цайль позитивно оцінює розвиток зовнішньої торгівлі за останній період.


Författare: Stephan Kudert.
Die Autoren des Sammelbandes setzen sich umfassend mit folgenden Themen auseinander: volkswirtschaftliche und rechtliche Rahmenbedingungen, ukrainisches Steuerrecht aus Sicht deutscher Investoren und handelsrechtliche Rechnungslegung.

Такий висновок він зробив після оприлюднення актуальних статистичних даних, що є, на його думку, підтвердженням довготривалості сучасного економічного піднесення. Зовнішня торгівля Вільної землі за  перші три квартали  цього року поліпшила показники після різкого спаду 2009 року „Обсяги експорту значно перевищують показники минулого року. Баварія виграє також від глобального економічного пожвавлення ринків. Високоякісні продукти Вільної землі Баварія користуються, передусім, попитом в країнах з перехідною економікою та в державах БРІК. Китай є незаперечним лідером серед основних споживачів нашої продукції. Загалом же обсяги баварського експорту зросли за перші три квартали 2010 році у порівнянні з минулим роком на 17,5 відсотків, а обсяги імпорту – на 19,2 відсотків.

Таким чином, Вільна земля Баварія експортувала товарів на суму 106,1 мільярдів євро, а імпортувала на 96,2 мільярдів євро. Сильний попит в Китаї обумовив зростання загальних обсягів експорту в Азію, цей показник склав 41,8 відсотків. Австрія залишається найважливішим постачальником товарів до Баварії. За перші дев’ять місяців 2010 року обсяги імпорти із сусідньої країни зросли на 14,9 відсотків до 10,2 мільярдів євро. Китай продемонстрував зростання на 16,2 відсотків до 9,4 мільярдів євро, випереджуючи при цьому Італію, Чеську Республіку та США. Зросли обсяги імпорту також із Росії, Японії та Казахстану. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі за перші дев’ять  місяців 2010 року зросло на 326 млн.

Aus dem Pressearchiv des Bayerischen Staatsministeriums, 24. Баварія встановила у 2008 році 15-й поспіль рекорд щодо обсягів експорту. Експортні поставки баварської економіки зросли у минулому році на 155. Це ще один чудовий доказ міжнародної конкурентоспроможності баварських підприємств „, так коментує міністр економіки Вільної землі Баварія Мартін Цайль загальні дані баварського статистичного відомства за 2008 рік. При цьому у четвертому кварталі експорт за кордон помітно скоротився.

Скорочення обсягів світової торгівлі позначилося останнім часом також на баварському експорті і дещо уповільнило його поступ. Цілком ймовірно, що у 2009 не буде досягнуто нового рекорду щодо експорту баварської економіки. Та все ж баварські підприємства зі своєю високотехнологічною, складною і орієнтованою на клієнтів по всьому світу палітрою виробів мають чудові вихідні позиції“, сказав М. Міністр застерігає від протекціоністських тенденцій саме під час кризи: „Баварія, яка є експортно орієнтованою країною, потребує вільної світової торгівлі у такій же мірі терміново, як повітря для дихання. Баварський державний уряд буде і надавати підтримку підприємствам, і робити все можливе, щоб ці відносини набували міжнародного характеру.